Ласкаво просимо!

Київ

Одяг великих розмірів в Києві

Нові колекції одягу великих розмірів в Києві

  • Колекція жіночого одягу «Осінь-зима» 2017/18 від MAT
  • Чоловіча колекція осінь-зима 2017/18 від CASA MODA
  • Активный
  • Колекція жіночого одягу «Осінь-зима» 2017/18 від MAT
  • Чоловіча колекція осінь-зима 2017/18 від CASA MODA
  • Чоловіча колекція осінь-зима 2017/18 від CASA MODA

  • Нова колекція сезону осінь-зима 2017/18 від Manisa

  • Колекція осінь-зима 2017/18 від Via Appia

Наймодніші та актуальні колекції кращих європейських брендів в Києві

Чоловічий і жіночий одяг великих розмірів на всі випадки життя

Ми чекаємо на Вас!

Чоловічий і жіночий одяг великих розмірів в Києві

Сьогодні чоловіки і жінки в рівній мірі все більше потребують красивою модному одязі. В останні кілька десятків років українці стали більше уваги приділяти своєму зовнішньому вигляду і усвідомили той факт, що зустрічають все-таки по одягу.

І тут варто зазначити, що одяг, яка створюється на стандарти топ-моделей, насправді дуже мало має спільного з реальними потребами українців. Тому магазин чоловічого та жіночого одягу великих розмірів у Києві створювався для того, щоб охопити реальний попит жителів нашої країни.

Якщо у вас є власний унікальний стиль, привабливість і впевненість у собі, то параметри вашої фігури не мають ніякого значення. Магазин чоловічого та жіночого одягу великих розмірів «Богатир» сповідує таку філософію з моменту відкриття першого бутіка в місті Києві.

Часи, коли привабливий одяг великих розмірів можна було тільки пошити на замовлення, канули в лету. Сьогодні купити гарний одяг, яка б ідеально сиділа на вашій фігурі не складе особливих труднощів. Мережа магазинів «Богатир» пропонує унікальний асортимент як чоловічий, так і жіночого одягу великих розмірів. У місті Києві працюють два наших бутіка.

У нас ви знайдете одяг великих і дуже великих розмірів для чоловіків високої, великої статури. Це модна зручний одяг для повсякденного життя, відпочинку і особливих випадків від популярних брендів зі світовими іменами.

Ми можемо з упевненістю стверджувати, що знаємо всі запити чоловіків богатирів і можемо догодити кожному. Завдяки, особливостям крою і останніми технологіями пошиття чоловічий одяг великих розмірів здатен не тільки приховати недоліки фігури, але і забезпечити кожному чоловікові респектабельний і привабливий вигляд.

Що стосується, прекрасної половини людства, то ми дуже добре знаємо, наскільки жінки вимогливі до себе і своєму зовнішньому вигляду, а, отже, і до вибору одягу. Тому ми рекомендуємо обов'язково відвідати наш магазин жіночого одягу великих розмірів в Києві.

Тут ви зможете приміряти і купити елегантну сукню, стильний костюм або будь-який інший модний одяг. Ви полюбите ці речі, так як вони не просто красиві, але зручні і якісні.

Відвідавши наш магазин одягу великих розмірів в Києві, ви переконаєтеся, що модним можна бути з будь-якою фігурою. У будь-який час року, до повсякденної або особливої нагоди, ми з радістю допоможемо створити доречний, актуальний і унікальний образ.

Каталог чоловічого та жіночого одягу великих розмірів

Магазин «Богатир-дисконт» Київ

вул. Федорова, 6

Магазин «BQ Concept» Київ

вул. Велика Васильківська, 102а